Procedura planistyczna on-line

Voxly pozwala całkowicie przenieść publiczną część procedury planistycznej do Internetu. Od publikacji danych, przez przyjmowanie wniosków i uwag, do publicznej dyskusji w formie wideokonferencji.
paper-on-display

Wnioski i uwagi on-line

W Voxly przygotowaliśmy specjalne formularze, które pozwalają w prosty sposób wskazać lokalizację dla uwagi lub wniosku i wypełnić dokument treścią, jednocześnie mając podgląd danych, w tym mapy. Po potwierdzeniu tożsamości linkiem wysłanym na zadeklarowany adres email, odpowiednie pismo składane jest do urzędu. Pracownicy urzędu mają łatwy dostęp do treści wniosku oraz podglądu odnoszącej się do niego lokalizacji. Mogą także pobierać te dane w wygodnej dla siebie postaci w celu dalszej analizy. Dzięki zmianom w Ustawie o planowaniu przestrzennym, o których piszemy w naszym folderze, znacznie uprościły się sposoby komunikacji pomiędzy klientem a urzędem, przewidziane w trakcie procedury planistycznej.
conference-gray

Transmisja dyskusji on-line

Transmisje na żywo z dyskusji publicznych dotyczących wyłożenia dokumentu planistycznego do wglądu publicznego lub innego wydarzenia są wielkim krokiem w procesach partycypacji społecznej. Tego typu narzędzia okazały się nieocenione w kontynuowaniu procedur planistycznych podczas epidemii COVID-19. Dlatego zintegrowaliśmy się z platformą ZOOM, aby zapewnić dwustronną komunikację wideo oraz możliwość składania pytań za pomocą formularza, zgodnie z wymaganiami aktualnych przepisów.
layers-1

Solidne podstawy konsultacji

Konsultacje w procedurze opieramy na danych aktu planowania przestrzennego. W kontekście konsultacji publikujemy wszystkie jego elementy: dane przestrzenne, GML oraz dokumenty. Dzięki integracji z rejestrem aktów są one wprowadzane raz. Więcej o tym jak Voxly publikuje dane planistyczne można przeczytać tutaj…
drone

Multimedia i inne dane konsultacji

Chcemy wraz z klientami cieszyć się z szerokiej partycypacji wszystkich interesariuszy. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjny interfejs, w którym możliwe jest umieszczenie różnego rodzaju multimediów zachęcających do współdecydowania o przestrzeni. Multimedia te mogą dostarczać organizacje lub zlecać nam ich wykonanie. Zobacz cennik…

Voxly lepiej zobaczyć na żywo!

Umów prezentację

Przeglądaj Voxly